Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 12771 12.06.2014 10:42
Zpět na seznam inzerátů

Německy s rodilou mluvčí (i přes Skype)

Cena: 300,-

Nabízím kvalitní doučování němčiny. Narodila jsem se v Německu, kde jsem žila deset. Žáci ocení německý přízvuk, aby si mohli zvyknout na německy mluvící lidi. Hodiny provádím formou konverzace a gramatiky. Je možnost také příprava na certifikáty stupně od A1 do C1. Osvědčená metoda je výuka přes Skype z pohodlí Vašeho domova či práce. Absolvovala jsem Jazykové gymnázium v Hradci Králové a nyní studuji na univerzitě v Praze. Německý jazyk se Vám bude hodit do práce, školy či k cestování. Ich freue mich auf Sie!


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Veronika Šimánková
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: verca.simankova@gmail.com
telefon Telefon: telefon není veřejný
TOPlist