Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 7710 04.08.2013 11:57
Zpět na seznam inzerátů

učebnice pro gymnázium a sš

Cena: 50,-

Prodám učebnice pro gymnázia a střední školy v dobrém stavu. Pár učebnic je na fotografiích. Při odběru 3 a více učebnic sleva. Poštovné v ceně. Matematika – Funkce- nakl. Prometheus-50 Kč Matematika – Planimetrie- nakl. Prometheus-50 Kč Matematika – Goniometrie- nakl. Prometheus-50 Kč Matematika – Posloupnosti a řady- nakl. Prometheus-50 Kč Matematika – Kombinatorika, pravděpodobnost a statist.- nakl. Prometheus-50 Kč Matematika Výrazy, rovnice, nerovnice a jejich soustavy -- Sbírka úloh pro SŠ -50 Kč Český jazyk pro 4.roč. gymnázií- Kostečka, Jiří -70Kč Literatura pro 4. roč. gymnázií- Soukal, Josef-70 Kč Čítanka pro 4. roč. gymnázií- Soukal, Josef-70Kč Literatura v kostce pro SŠ -Sochrová, Marie-40Kč Český jazyk - přehled středoškolského učiva - Edice Maturita-100 Kč Fyzika pro střední školy II- nakl. Prométheus-60Kč Ekonomie nejen k maturitě -obecná ekonomie 1- Zlámal, Mendl-85 Kč Právo pro SŠ, Radovan Ryska-55 Kč Politologie - základy společenských věd -90Kč Zeměpis – Příroda a lidé Země – 55 Kč Geografie pro střední školy 3 - Regionální geografie světa-95 Kč Odmaturuj z fyziky-100 Kč Odmaturuj z biologie-100 Kč Maturita 2012 Český jazyk -- Základní úroveň -60 Kč Maturita 2012 Matematika -- Základní úroveň-60 Kč New Headway Intermediate Third Edition Students Book s anglicko-českým slovníček-cena 200 Kč New Headway Pre-Intermediate Third edition Student John a Liz Soars 200Kč Pracovní sešit: New Headway Pre-Intermediate Third Edition Workbook with key: John a Liz Soars-cena 100 Kč Angličtina Otázky a odpovědi - Gabrielle Smith-Dluhá- Kniha obsahuje zrcadlový text pro snazší studium, a tématicky zaměřenou slovní zásobu cena 120 Kč Themen aktuell 2, cena - 240 Kč - Učebnice omylem koupena-nepoužívána. Sprechen Sie Deutsch? 1 cena 150Kč


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Ivana Miržová
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: Mirzova.i@gmail.com
TOPlist