Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční Jihomoravský kraj Inzerát: 5541 11.01.2013 14:25
Zpět na seznam inzerátů
  |  

Kurz realitního minima

Cena: 1 600,-

Chcete si přivydělat jako realitní makléř? Absolvujte náš kurz a získejte základní znalosti při prodeji nemovitosti. Náplň kurzu: 1) Nemovitost a její právní a finanční stránka 2) Náborová, prodejní a poprodejní fáze 3) Smluvní dokumenty při zprostředkování 4) Prodejní techniky realitního makléře Účastníkům bude vystaveno Osvědčení o absolvování kurzu. V ceně je občerstvení a studijní materiály. Cena: 1.600,-Kč Datum konání: 23.1.2013 (středa) 29.1.2013 (úterý) Čas: 9,30 – 17,30hod. Místo konání: Correct Real Estate s.r.o., Slovákova 11, 602 00 Brno Pro více info a rezervaci volejte 604 272 198 nebo pište na email: info@correctreal.cz


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Andrea Petrášová
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: Jihomoravský kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: info@correctreal.cz
telefon Telefon: 604272198
Další inzeráty od uživatele Andrea Petrášová
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist